LCD displeje a díly pro LCD

AUO, BOE OT, CHIMEI, CHUNGHWA, HANNSTAR, HYDIS, HYUNDAI,
IDTECH, INNOLUX, LG PHILIPS, NEC, OPTREX, QUANTA,
SAMSUNG, SHARP, TOPPOLY, TORISAN, TOSHIBA ...

www.LCDparts.euO násELSIN spol. s r.o. byla založena v roce 2005 jako evropské středisko pro služby v oboru špičkových technologií zaměřených zvláště na techniky obnovy dat a servis náročných mikroelektronických výrobků s LCD - opravy LCD obrazovek, dodávku LCD a dílů, speciální řešení s LCD a související efektivní logistiku a velkokapacitní skladování. Název ELSIN – Electronic Services & Solutions napovídá, že zákazníci mohou požadovat a očekávat zákaznicky orientovaná řešení „na míru“.


o-nas Díky svému korejskému partnerovi a dalším zahraničním kontaktům ELSIN navázal obchodní vztahy, které umožňují nabídnout široký sortiment LCD obrazovek a dílů za zajímavé ceny.

Zákazníci oceňují, že ELSIN poskytuje k dodaným obrazovkám další služby z oboru oprav LCD - záruční servis na zakoupené obrazovky, přednostní opravu, opravy vad povrchu LCD (poškrábání způsobené zákazníkem) apod. Při prodeji LCD obrazovek jsou využívány bohaté zkušenosti a obsáhlá databáze ze servisní činnosti. Naše databáze umožňuje doporučit vhodné náhrady LCD panelů za nedostupné nebo cenově nevýhodné LCD.